Crossroads Rotterdam wordt geleid door een leiderschapsteam. Het leiderschapsteam (LT) is verantwoordelijk voor de koers van Crossroads Rotterdam en het uitzetten van de grote lijnen. Naast het leiderschapsteam kent Crossroads ook een stafteam dat verantwoordelijk is voor de praktische organisatie, waaronder de ondersteuning van de missonal communities, communicatie en Big Future (kinderen en jongeren). De voorganger van Crossroads Rotterdam maakt deel uit van beide teams.

Leiderschapsteam

Ron Becker – ron@crossroadsrotterdam.nl
Ron is voorganger van Crossroads Rotterdam. In die rol geeft hij leiding aan de staf, en is hij het aanspreekpunt voor de samenkomsten. Verder is hij verantwoordelijk voor gebed, ministry en profetie.

 

 

 

Arjan Uwland – arjan@crossroadsrotterdam.nl
Arjan is voorzitter van het LT en eerste aanspreekpunt voor het onderwijs binnen Crossroads Rotterdam.

 

 

 

Erica Wijngaarden – Bakker – erica@crossroadsrotterdam.nl
Erica is verantwoordelijk voor het pastoraat binnen Crossroads Rotterdam en het meldpunt voor persoonlijke gebeurtenissen als geboorte, huwelijk, ziekte e.d..

 

Menno Gort – menno@crossroadsrotterdam.nl
Op dit moment heeft Menno nog geen specifieke portefeuille.

 

 

 

Staf

Monique Moen – monique@crossroadsrotterdam.nl
Monique werk als staflid en missionair werker voor Crossroads. In die rol is zij onder meer verantwoordelijk voor alle processen rondom missional communities, zowel de opstart als de begeleiding.

 

Jan-Willem van Tienhoven – bigfuture@crossroadsrotterdam.nl
Jan-Willem werkt als staflid voor Crossroads en is verantwoordelijk voor  het kinder- en tienerwerk van Crossroads: Big Future.

 

 

Penningmeester

Johan op den Brouw – penningmeester@crossroadsrotterdam.n
Johan is penningmeester van Crossroads en aanspreekpunt voor giften, declaraties en alle overige vragen over financiën.